ua en ru

В результаті військових дій в Донецьку 8 жовтня загинули 5 мирних жителів, 24 поранені, - мерія

В результаті військових дій в Донецьку 8 жовтня загинули 5 мирних жителів, 24-поранені.

В результаті військових дій в Донецьку 8 жовтня загинули 5 мирних жителів, 24-поранені. Про це повідомляє прес-служба міської ради Донецька.

"В результаті військових дій в Донецьку 8 жовтня загинуло 5 мирних жителів і 24 отримали осколкові поранення", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, зазначається, що з 17:00 8 жовтня і до опівночі обстріли тривали Куйбишевського та Київського районів міста. В результаті попадання снарядів повністю знищено житловий будинок №53 по вулиці Зоологічній, а в будинку №55 по цій же вулиці пошкоджено покрівлю та господарські споруди.

Також зруйновані приватні будинки №5 по вулиці Червонопартизанській та №116 по вулиці П'ятницького, а також багатоквартирні будинки 216 і 221 по вулиці Куйбишева. Снаряди потрапили в будівлю ЖЕД №4 Куйбишевського району, розташованого за адресою Куйбишева 211а, і в торгові центри "Амстор" (вул. Соколина, 38) та "Хвиля" (вул. Куйбишева, 217б).

Після артобстрілу аварійно-диспетчерською службою ПАТ "Донецькміськгаз" зафіксовані пошкодження розподільчих газопроводів в Київському районі по вул. Рудзутака 53, Польська 14, 28, Прохолодна 1, Желябова 1а (район Ясинуватського шосе і Путилівських гаїв), а так само по вул. Свободи 82а. У Куйбишевському районі - по вул. Чехословацької і проспекту Колгоспному, розташованим в районі шахтоуправління "Жовтневий рудник".

За даними міськради, станом на 10:00 періодично лунають залпи в Куйбишевському та Кіровському районах міста. При цьому комунальні служби та аварійні бригади підприємств працюють. Збоїв у роботі автобусів, тролейбусів і трамваїв у місті немає.

На ранок, 9 жовтня, в Донецьку без газопостачання 4677 абонентів, серед них 16 багатоквартирних будинків, 3625 будинків приватного сектору та 30 підприємств.

Нагадаємо, за даними прес-центру антитерористичної операції (АТО), бойовики продовжують обстріли позицій сил АТО на території донецького аеропорту.