ua ru

В результаті зіткнень у Києві госпіталізовано 42 людини, - КМДА

У Києві в результаті зіткнень в ніч з 19 на 20 січня, станом на 09:00, госпіталізовано 42 людини, 4 з них - у важкому стані.

У Києві в результаті зіткнень по вул. Грушевського між правоохоронцями та мітингувальниками в ніч з 19 на 20 січня, станом на 09:00, госпіталізовано 42 людини, 4 з них - у важкому стані з травмами очей і кінцівок. Про це РБК-Україна повідомила прес-секретар департаменту охорони здоров'я Київської міської адміністрації (КМДА) Наталія Вишневська.

За її словами, всього за медичною допомогою звернулося 102 активіста з черепно-мозковими травмами, рваними ранами та забоями.

Нагадаємо, увечері 19 січня в Києві на вулиці Грушевського біля стадіону "Динамо" сталися сутички мітингувальників і міліції. Мітингувальники закидали правоохоронців камінням, фаєрами, "коктейлями Молотова". При цьому було спалено 6 автобусів і вантажівок правоохоронців. Міліція використовувала проти мітингувальників шумові гранати і гумові кулі. За даними міліції, під час сутичок постраждали понад 70 правоохоронців, в тому числі 49 - госпіталізовані.