ru ua

В результаті зіткнень на Грушевського постраждали понад 20 медиків Червоного хреста

У Києві в результаті зіткнень на вул. Грушевського, починаючи з 19 січня, постраждали понад 20 медиків, які працювали під мандатом Червоного хреста.

У Києві в результаті зіткнень, що відбуваються на вул. Грушевського починаючи з 19 січня 2014 р., постраждали понад 20 медиків, які працювали під мандатом Червоного хреста. Про це заявив віце-президент всеукраїнської благодійної організації Ради захисту прав та безпеки пацієнтів Євген Найштетік в ефірі телеканалу "112 Україна".

"За останні дні ми отримали інформацію про побиття більше 20 осіб, які працювали під мандатом Червоного хреста", - заявив Найштетик.

За словами представника організації, медиків били співробітники "Беркута".

Він також зазначив, що під час роботи на Грушевського медики постійно піддаються нападам з травматичної і газової зброї.

"Зараз вони змушені працювати в бронежилетах і в щитках", - підкреслив Найштетик.

"За різними даними, під час зіткнень в роботі добровільних бригад медичної допомоги та медичної служби Майдану брали участь понад 500 кваліфікованих медиків. Більше третини з них повідомили про різні пошкодження з боку силовиків", - підсумував представник благодійної організації.

Нагадаємо, вчора, 22 січня 2014 р., в прес-службі ВО "Свобода" повідомили, що бійці спецпідрозділу "Беркут" розгромили медпункт учасників акції протесту, який знаходився на першому поверсі в будівлі Національної академії наук на вулиці Грушевського в Києві. Шість спецназівців зайшли в приміщення Червоного хреста, де знаходилися медики і постраждалі, почали трощити вітрини і закидати світло-шумові гранати.