ua ru

"Свобода" заявляє про розгром "Беркутом" медпункту на Грушевського

Партія "Свобода" заявляє, що бійці спецпідрозділу "Беркут" розгромили медпункт учасників акції протесту, який знаходився на першому поверсі в будівлі Національної академії наук на вулиці Грушевського в Києві.

Партія "Свобода" заявляє, що бійці спецпідрозділу "Беркут" розгромили медпункт учасників акції протесту, який знаходився на першому поверсі в будівлі Національної академії наук на вулиці Грушевського в Києві. Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії.

"22 січня 2014 року на вул. Грушевського в Києві після другої атаки "Беркута", відтіснивши мітингувальників, 6 спецназівців зайшли в приміщення Червоного Хреста, де знаходилися медики і постраждалі. "Беркутівці" почали трощити вітрини. Далі вони кинули у приміщення кілька світло-шумових гранат і пустили сльозогінний газ, після чого медики змушені були тікати, залишивши там всі медикаменти", - наголошується у повідомленні.

За даними партії, один із бійців "Беркута" вистрілив в одного з медиків, який намагався вивести потерпілого. "Спецназівець відкрив вогонь, незважаючи на те, що на медбраті була червона жилетка з символікою Червоного Хреста і він показав своє посвідчення", - наголошує "Свобода".

Потерпілий розповів, що в нього стріляли спеціально. "Спочатку він цілився мені в обличчя, однак, опустивши зброю, вистрілив у ногу. Звичайно, вони потім можуть сказати, що це випадково, але він дивився мені в очі. Це було зроблено навмисно", - повідомив медик.

Від вибуху світло-шумових гранат у приміщенні повилітали майже всі шибки з вікон і дверей приміщення.

Нагадаємо, 22 січня в ході протистояння між активістами Євромайдану і правоохоронцями були застрелені два учасники протесту.