ru ua

В результаті серії обстрілів, в т.ч. з території РФ, 23 липня поранені 4 українських військових, - Держприкордонслужба

В результаті серії обстрілів, в т.ч. з території Російської Федерації, позицій прикордонників протягом 23 липня 2014 г. поранення отримали четверо українських військовослужбовців.

В результаті серії обстрілів, в т.ч. з території Російської Федерації, позицій прикордонників протягом 23 липня 2014 г. поранення отримали четверо українських військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України (Держприкордонслужба).

"О 21:00 23 липня 2014 р. з території РФ (н.п. Маноцький) зафіксовано переліт БПЛА вглиб території України на 800 м в напрямку н.п. Камишне та зворотно. Після цього розвідпольоту з 22:10 до 22:55 з території РФ тривав масований обстріл з використанням установок БМ-21 "Град" (160 пострілів) та мінометів прикордонних підрозділі поблизу н.п. Юганівка, в результаті обстрілу двох військовослужбовців поранено", - йдеться в повідомленні.

Крім того, о 18:05 бойовиками було здійснено чотири мінометних постріли по пункту пропуску "Маринівка", в результаті яких двоє військовослужбовців були поранені.

За повідомленням Держприкордонслужби, протягом 23 липня з боку Росії було здійснено ще низку обстрілів по позиціях українських прикордонників.

Зокрема, об 11:58 здійснено артилерійський обстріл позицій українських військових у районі н.п. Маринівка. Обстріл вівся з території РФ (н.п. Куйбишево).

О 16:25 та 19:00 здійснено повторний обстріл позицій ЗСУ у районі н.п. Маринівка. Обстріл також вівся з території РФ (н.п. Куйбишево).

З 23:02 до 23:15 23 липня було здійснено два вогневих залпи з РСЗВ "Град" по позиціях 4 ЗСУ в районі смт. Войховський Амвросіївського району Донецької області, обстріл вівся з території РФ (н.п. Марфинка).