Внаслідок конфлікту з представниками ГО "Патріот України" в Харкові постраждав місцевий журналіст

НовиниНадзвичайні події    24.08.2011 - 11:43

Вчора, 23 серпня, в центрі Харкова стався збройний конфлікт, в результаті якого троє учасників події госпіталізовані з травмами різного ступеня тяжкості. Про це повідомив прокурор Харкова Євген Попович, передає кореспондент РБК-України.
За даними, отриманими від джерел у правоохоронних органах, конфлікт стався біля місцевого офісу ГО «Патріот України» між двома активістами цієї організації і позаштатним кореспондентом одного з харківських видань. Згідно з попередніми даними, кореспонденту були нанесені три удари молотком по голові і чотири проникаючих ножових поранення в область грудної клітини. Захищавшийся в якості захисту відкрив по нападникам стрілянину зі спецзасобу для стрільби гумовими кулями.
«На момент прибуття співробітників міліції, яких викликали очевидці події, поранені активісти «Патріота України» намагалися задушити мотузкою стрілявшого у них. На місці бійні були розкидані грошові купюри (близько 5 тис грн. та 3 тис. дол..)», - повідомили РБК-України в правоохоронних органах.
Учасники конфлікту з боку «Патріот України» заявили, що конфлікт мав місце на ідеологічному міжнаціональному грунті. Кореспондент для коментарів недоступний - він знаходиться без свідомості в стабільно важкому стані в відділенні інтенсивної терапії Харківської міськлікарні швидкої допомоги, повідомили лікарі.
Порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб). У правоохоронних органах не виключають, що кримінальна справа може бути перекваліфікована на більш тяжку статтю.
Нагадаємо, в березні 2010 р. прокуратура Харківської області подавала позов в інтересах держави в Харківський окружний адмінсуд про ліквідацію харківського осередку «Патріот України». Позов на даний момент не задоволений. Відзначимо, в позові містилися матеріали щодо ксенофобського характеру діяльності організації (ст.37 Конституції України - заборона діяльності політичних партій і громадських організацій, програмні цілі яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, розпалювання міжетнічної та расової ворожнечі).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top