В Радикальній партії назвали причину блокування трибуни Київради

НовиниПолітика    09.10.2014 - 17:16

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка заблокувала роботу чергової сесії Київради через відмову більшості депутатів від партії "Удар" включити до порядку денного питання про надання пільг по оплаті комунальних послуг киянам-учасникам АТО. Про це повідомляє прес-служба Радикальної партії.

Згідно з повідомленням, радикали вимагали включити до порядку денного питання про відповідність займаній посаді голови постійної депутатської комісії Київради з питань торгівлі Карпенко в зв'язку з систематичним порушенням правил торгівлі у столиці і масові факти корупції в цій сфері.

"Паралельно під будівлею ЦВК сотні киян під прапорами Радикальної партії Олега Ляшка пікетували сесію Київської міської ради, яка проходила у цьому будинку. Людей втомилися від корупції, свавілля, нахабства чиновників і відсутності води в столиці", - йдеться в повідомленні прес-служби.

"У результаті фракції Радикальної партії разом зі своїми прихильниками вдалося домогтися свого - рішення про пільги по сплаті комунальних послуг киянам-учасникам АТО прийнято, захисники Вітчизни та їх сім'ї по праву отримають додаткову підтримку міської громади", - повідомили в Радикальній партії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top