У присутності Президентів України і Бразилії підписано двосторонні документи

Вівторок 25 жовтня 2011 20:09

У присутності Президента України Віктора Януковича та Президента Федеративної Республіки Бразилія Ділми Руссефф відбулося підписання низки двосторонніх документів. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Було підписано: угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Федеративної Республіки Бразилія про військово-технічне співробітництво; меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України та урядом Бразилії щодо співробітництва в галузі охорони здоров'я та медичних наук; меморандум про створення українсько-бразильського Консультативного комітету з питань сільського господарства між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства, тваринництва та продовольчого забезпечення Бразилії; меморандум про взаєморозуміння між Національною академією аграрних наук України та Бразильською сільськогосподарською дослідною корпорацією "ЕМБРАПА"; меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України та Агентством з інвестицій та торгівлі Бразилії "Апекс Бразіл" про сприяння двостороннім прямим інвестиціям; меморандум про взаєморозуміння між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством гірничої промисловості та енергетики Федеративної республіки Бразилія у сфері виробництва біопалива.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся