У Нью-Делі відбувся 8-й раунд політичних консультацій між МЗС України та Індії

В індійській столиці Нью-Делі 22 вересня ц.р. відбувся восьмий раунд політичних консультацій між Міністерствами закордонних справ України та Республіки Індія, повідомляє сьогодні прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.
Українську делегацію очолив заступник міністра закордонних справ України Віктор Майко, індійську - секретар Міністерства закордонних справ Індії Віджая Латха Редді.
У ході консультацій було обговорено широке коло питань, зокрема питання розвитку політичного діалогу, сучасний стан та перспективи розвитку українсько-індійських відносин, а також актуальні проблеми міжнародного життя.
Було досягнуто домовленостей щодо подальших кроків сторін з метою розширення договірно-правової бази відносин, створення дієвого механізму контролю за реалізацією досягнутих домовленостей. Особливу увагу було приділено перспективам співробітництва між Україною та Індією у сферах, що становлять взаємний інтерес.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся