До нігерійського м. Джоса введено військо, щоб запобігти новим міжрелігійним сутичкам

До нігерійського міста Джоса штату Плато введено військо, щоб запобігти новим міжрелігійним сутичкам. Військові патрулюють головні вулиці міста й взяли під охорону його найважливіші об'єкти. Такі заходи безпеки вжито через нещодавній теракт у цьому населеному пункті, передає РБК з посиланням на Europe1.

24 грудня 2010 р. в місті Джосі стався потужний вибух бомби, внаслідок якого загинуло не менше 32 осіб, не менше 74 потерпіли. Терористи вчинили злочин під час традиційних передріздвяних розпродажів, що призвело до великої кількості жертв.

Центр видобування кольорових металів Нігерії, місто Джос перетворилося на арену постійних сутичок між нігерійськими християнами й мусульманами. Наразі уряд Нігерії силкується запобігти ескалації конфлікту між громадами, аби не дестабілізувати обстановку в країні напередодні виборів президента, що мають відбутися в квітні 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся