ru ua

У МВС мають намір розслідувати політичну вмотивованість Інтерполу у справах проти екс-керівництва України

У МВС мають намір розслідувати політичну вмотивованість Інтерполу у справах проти екс-керівництва України
У Міністерстві внутрішніх справ України мають намір розслідувати політичну вмотивованість Інтерполу щодо справ проти колишнього українського керівництва.

У Міністерстві внутрішніх справ України мають намір розслідувати політичну вмотивованість Інтерполу щодо справ проти колишнього українського керівництва. Про це в ефірі програми "Шустер Live" на Першому національному заявив радник глави МВС Антон Геращенко.

"Януковича звинувачують в цілком конкретній загибелі людей в центрі Києва. Міністра внутрішніх справ Захарченка - в тому, що міліціонери і працівники СБУ розстрілювали людей з табельної зброї... Ці злочини були видні всьому світу... Я іншого пояснення, крім як політичну вмотивованість дій Інтерполу просто не бачу", - зазначив Геращенко, коментуючи той факт, що Інтерпол досі не оголосив екс-керівництво України в міжнародний розшук.

За його словами, необхідно пікетувати штаб-квартиру Інтерполу в Ліоні (Франція).

"Треба цей процес піднімати. Думаю, зараз ми цим займемося... Це дійсно неподобство", - підкреслив Геращенко.

Нагадаємо, в кінці вересня генеральний прокурор Віталій Ярема доручив розібратися в офісі Інтерполу, чому екс-керівництво України досі не оголошено в міжнародний розшук.