У Москві зачинили єдину на території РФ Бібліотеку української літератури

НовиниНадзвичайні події    27.12.2010 - 08:16

Російські борці з екстремізмом в Москві опечатали і зачинили єдину на території Росії Бібліотеку української літератури. Це сталося після другого за минулий тиждень обшуку, після якого було вилучено жорсткі диски з комп`ютерів, а також читацькі квитки. Про це повідомила директор бібліотеки Наталя Шарина, передає радіо "Свобода".
Обшук провели слідчі відділу по боротьбі з екстремізмом Центрального адміністративного округу МВС Росії по місту Москві Павло Тимофеєв і Ацамаз Багдаєв. За словами директора бібліотеки, слідчі поводилися неналежно і погрожували їй. Н.Шарина повідомила, що сьогодні має намір за цим фактом звернутися до прокуратури і служби власної безпеки МВС Росії.
Н.Шарина також повідомила, що після складення протоколу на місце прибула заступник начальника Управління культури Центрального адміністративного округу Москви Оксана Гришина і заявила, що бібліотека мала бути закритою раніше на підставі нібито відправленого факсу на адресу Н.Шариної.
Нагадаємо, під час першого обшуку 23 грудня відділ боротьби з екстремізмом МВС Росії вилучив з Бібліотеки української літератури в Москві понад 50 книжок для проведення психолого-лінгвістичної експертизи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top