У Москві з метою попередження міжнаціональних конфліктів міліція затримала 1192 людини

У Москві 18 грудня з метою попередження несанкціонованих акцій і міжнаціональних конфліктів затримано 1192 людини. Як повідомляє РБК з посиланням на джерело в правоохоронних органах столиці, основними районами затримань були Манежна площа і площа Київського вокзалу. Також затримання відбувалися на території ВВЦ, навколо телецентру "Останкіно" і в столичному метрополітені.
У молодих людей вилучено кілька травматичних пістолетів, а також ножі, димові шашки, файери і інші предмети, які могли бути використані в ході бійки.
Раніше повідомлялося, що в Москві в результаті зіткнень радикально налаштованих груп молоді з співробітники органів внутрішніх справ затримали понад 800 осіб, значну частку яких становлять підлітки.
Нагадаємо, 11 грудня 2010 р. вдень на Манежній площі відбувся несанкціонований мітинг. Його учасники вимагали покарати вбивць Єгора Свиридова - вболівальника московського "Спартака", убитого в ніч на 6 грудня 2010 р. на Кронштадтському бульварі в Москві. У якийсь момент акція переросла в зіткнення з міліцією. Знаходилися на площі молоді люди закидали співробітників ОМОНу петардами та пляшками. У відповідь на дані виступи уродженці північнокавказьких республік через мережу Інтернет домовилися провести відповідні акції 15 грудня 2010 р. в 18:00 мск у торгового центрі "Європейський". У результаті цей несанкціонований захід, який пройшов на площі Європи, вилився в безлади, а також локальні бійки в різних районах столиці. Спроби організації несанкціонованих мітингів робилися і в інших містах Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся