В Молдові влада виставила на приватизацію і продаж держмайно на 78 млн дол

Влада Молдови виставила для приватизації та продажу на перші в цьому році аукціони та конкурси з продажу державної власності майно держави на загальну суму 935 млн леїв (78 млн дол.). Про це повідомив генеральний директор Агентства публічної власності при Міністерстві економіки Молдови Тудор Копач, зазначивши, що мета відомства - дати чіткий сигнал молдавським і іноземним інвесторам, що процес приватизації в Молдові буде продовжений, повідомляє РБК.
За його словами, аукціони, конкурси, торги з продажу акцій і об'єктів держвласності будуть проходити раз на два місяці. Він зазначив, що на перший у цьому році аукціон виставлені ті ж підприємства, що і в минулому році. В останній раз об'єкти пропонувалися до продажу в грудні 2010 р. Враховуючи відсутність інтересу до покупки активів, їх стартова ціна продажу була знижена від 5% до 20%. За словами Т.Копача, в нинішньому році агентство буде активно впроваджувати на практиці проведення аукціонів з продажу державного майна "на пониження". Так, вартість держмайна, яке не менше двох разів виставлялося на продаж, але залишилося нереалізованим, може бути знижена до 50% в ході аукціонів "на пониження". Він відзначив у цьому зв'язку виставлення на аукціони "на пониження" 10 об'єктів незавершеного будівництва, які пропонувалися до продажу вже по 10-12 разів. Голова Агентства публічної власності Молдови сказав, що в ході аукціонів "на пониження" вартість кожного об'єкта буде знижуватися з кожним кроком на 5%, при цьому кінцева ціна не може бути менше 50% від початкової.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся