У Міноборони заявили, що АМКУ міг не припиняти процедуру закупівлі бронежилетів

Неділя 22 червня 2014 17:28
Антимонопольний комітет України (АМКУ) міг не припиняти процедуру закупівлі бронежилетів.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) міг не припиняти процедуру закупівлі бронежилетів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Так, 18 червня у другій половині дня відомством був отриманий запит протягом трьох робочих днів надати АМКУ пояснення щодо скарги про призупинення процедури закупівель. Міноборони 20 червня надало всі запитувані матеріали.

"Слід зазначити, що відповідно до вимог Закону (про здійснення держзакупівель, - ред.) (ст.18, абзац 2 ч.8), орган оскарження має право за власною ініціативою або за заявою суб'єкта оскарження прийняти рішення про призупинення процедури закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою, рішення про припинення розгляду скарги, або рішення про залишення скарги без розгляду. Враховуючи дану норму Закону, призупинення процедури не є обов'язковою нормою", - йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначили, що АМКУ, враховуючи ситуацію в Україні, міг призначити розгляд скарги на 18 червня, не припиняючи при цьому процедуру закупівлі.

У той же час у відомстві пояснили, що у Міноборони не було підстав для скасування застосованої процедури відкритих торгів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив розслідувати проведення закупівель для потреб Збройних сил.

Як повідомлялося, в Антимонопольному комітеті України (АМКУ) заперечують причетність до блокування закупівлі бронежилетів.

20 червня Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження за незаконне призупинення закупівлі бронежилетів АМКУ. 

Раніше голова Верховної Ради Олександр Турчинов на пленарному засіданні парламенту закликав ГПУ негайно розпочати розслідування і заарештувати посадових осіб АМКУ за блокування закупівлі бронежилетів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся