ru ua

У Міненерго США допустили падіння цін на нафту до 50 дол./бар

Глава агентства енергетичної інформації при міністерстві енергетики США (Energy Information Administration, EIA) Адам Семиниски допустив падіння світових цін на нафту до 50 дол. за барель.

Глава агентства енергетичної інформації при міністерстві енергетики США (Energy Information Administration, EIA) Адам Семиниски допустив падіння світових цін на нафту до 50 дол. за барель. Про це він заявив журналістам, повідомляє Bloomberg.

За його словами, такі ціни - це з області можливого". Він також заявив, що за прогнозами більшості аналітиків, ціна на нафту марки WTI впаде до 62 дол. за барель до середини 2015 року.

"Ми бачили максимуми, коли нафта коштувала 150 дол. Бачили зниження до 25-30 дол. В той момент, коли нафта коштувала 150 дол., було багато людей, хто думав, що ціна підніметься до 200 дол. Я ніколи цього не вірив", - додав він.

Нагадаємо, за словами представника Міненерго РФ Олександра Гладкова, Росія планує підтримувати поточний рівень видобутку нафти в найближчі три роки, незважаючи на зниження світових цін на сировину.