У міжнародному аеропорту Сімферополя через страйк екіпажів "Аеросвіту" затримані вильоти декількох літаків
У міжнародному аеропорту Сімферополя через страйк льотних екіпажів авіакомпанії "Аеросвіт" (Україна) затримані вильоти декількох рейсів. Про це повідомив виконавчий директор аеропорту Сергій Шапка на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми отримали вранці телеграму з аеропорту "Бориспіль" про те, що у зв'язку з раніше не анонсованим страйком льотного складу авіакомпанії "Аеросвит" можливий зрив польотів", - повідомив він. Як зазначив Шапка, в даний час керівництво авіакомпанії веде переговори з льотним складом щодо припинення страйку. За його словами, страйки, пов'язані з вимогою підвищення заробітної плати, проводяться і інших регіонах України. Шапка додав, що для пасажирів затриманих рейсів адміністрація аеропорту створила комфортні умови.
Раніше повідомлялося, що в міжнародному аеропорту "Бориспіль" затримано більше п'яти рейсів авіакомпанії "Аеросвіт" в зв'язку з протестом пілотів літаків Boeing-737.