У місцевих бюджетах повинні залишатися 25% податку на прибуток, - Порошенко

П'ятниця 20 червня 2014 09:05
У місцевих бюджетах повинно залишатися 25% податку на прибуток. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками легітимної влади Донецької і Луганської областей

У місцевих бюджетах повинно залишатися 25% податку на прибуток. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками легітимної влади Донецької і Луганської областей, йдеться в повідомленні прес-служби Донецької обласної державної адміністрації.

Порошенко вважає, що частина загальнодержавних податків має залишатися у розпорядженні місцевої влади.

"Зокрема, 25% податку на прибуток повинно залишатися для того, щоб бути стимулюючим фактором", - підкреслив він.

Порошенко заявив, що для відновлення економіки Донбасу разом з партнерами з Євросоюзу розроблена програма створення робочих місць на сході України, з перспективою інвестицій та проектом програми з економічної реконструкції регіону.

Крім того, в ході зустрічі Порошенко представив 14 пунктів мирного плану на сході країни.

Зокрема, Порошенко відзначив важливість внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади. Президент зазначив, що відповідний проект змін буде направлений на розгляд Венеціанської Комісії.

"Наша мета не війна, наша мета - мир", - підкреслив він.

"Ключовий елемент: Президент добровільно відмовляється від можливості призначати голів облдержадміністрацій і райдержадміністрацій, проводяться дострокові місцеві вибори і обрані депутати формують місцеву раду, яка в свою чергу формує виконавчий комітет", - сказав Порошенко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся