У Криму під час знищення знайденої в Севастополі бомби провели евакуацію трьох сіл

У Севастополі піротехніки сьогодні проведуть операцію по знищенню виявленої німецької авіабомби SD-1000. Під час знищення знайденої в Севастополі бомби відселять мешканців найближчих трьох сіл, повідомляє прес-служба ДержНС України в Севастополі.

Рятувальники розробили стратегію знищення вибухонебезпечного предмету, при цьому врахували ряд факторів і особливостей. Зокрема, бомбу перевезуть для знищення на спеціальний полігон поблизу села Хмельницьке Балаклавського району Севастополя.

У день проведення робіт із знищення вибухонебезпечного предмету, для забезпечення безпеки населення, службами міста буде здійснено вимушене тимчасове відселення громадян із зони можливого ураження: з будинків, місць з масовим перебуванням людей і підприємств, розташованих поблизу маршруту прямування колони. Співробітниками міліції буде забезпечено оточення території та перекриття транспортної розв'язки.

Посилені заходи безпеки, ретельне вивчення питання та опрацювання всіх можливих варіантів знешкодження бомби пов'язані з тим, що в безпосередній близькості від місця виявлення авіабомби знаходиться розвинена інфраструктура: житлові будинки селища "Жовтень" (до найближчого - 160 метрів), залізничні колії Севастополь-Сімферополь (140 метрів), траса державного значення (відстань - 1450 метрів), Інкерманський Свято-Климентівський печерний чоловічий монастир.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся