У Криму на скорочення посадовців піде близько трьох місяців, - ВР Криму

У Криму реструктуризація місцевих органів влади займе близько трьох місяців. Про це повідомив голова Верховної Ради Автономної республіки Криму (АРК) Володимир Константинов на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.
"Дано жорстке доручення, але терміни конкретно не обумовлено. Десь обмежено законодавством, десь - регламентом", - сказав В.Константинов.
За його словами, головною метою скорочення посадовців є підвищення ефективності державного апарату. Спікер кримського парламенту відзначив, що за статистикою в Україні на 1 тис. людей доводиться 9 посадовців, тоді як в Росії на таку ж кількість громадян всього 5 держслужбовців, а в Польщі - 3.
За словами В.Константинова, бюрократизація державного апарату заважає інвестиційному клімату і розвитку економіки в Україні і в Криму зокрема.
В.Константинов додав, що заощадити на скороченні можна буде лише з 2012 року, оскільки в 2011 році звільненим у результаті скорочення виплачуватиметься компенсація.
"Кошти до бюджетів на компенсацію у зв'язку з цим передбачаються і закладені. Вони всі фактично будуть витрачені, тому реально жодної економії в 11-м року не передбачається", - сказав В.Константинов.
Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович реформував систему центральних органів влади. Зокрема, скоротив кількість співробітників уряду й інших органів центральної влади. Наступним кроком в реалізації адміністративної реформи стане скорочення кількості посадовців на місцях.
На засіданні Ради регіонів при Президентові України 13 грудня ц.р. В.Янукович уже закликав керівників регіонів країни скоротити чиновницький апарат.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся