У Криму репатріантами подано 8,5 тис. заяв на отримання землі на ПБК

У виконкоми Алуштинської, Ялтинської та Судакської міських рад подано 8538 заяв депортованих громадян на отримання земельних ділянок. Як передає прес-служба Республіканського комітету АРК із земельних ресурсів, таку інформацію голова Республіканського комітету АРК у справах міжнаціональних стосунків і проблемам депортованих громадян Едем Дудаков надав на нараді робочої групи із координації діяльності органів виконавчої влади й органів місцевої самоврядування щодо забезпечення прав на землю громадян, котрі проживають в Криму.
За інформацією Е.Дудакова, в Ялті, Алушті і Судаку в черзі на здобуття земельних ділянок стоять більше 8 тисяч раніше депортованих громадян.
Зокрема, в Ялті подано 2465 заяв, в Алушті - 6059 заяв, в Судаку - 14 заяв.
Крім того, в списку учасників масових самозахоплень землі, озвученому Республіканським комітетом Криму у справах міжнаціональних стосунків і депортованих громадян, нараховується 3740 людей, причому 2947 людей претендують на ділянки в Сімферополі і Сімферопольському районі.
Також, за даними Рескомнацу, щорік до Криму повертаються близько 500 сімей репатріантів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся