В Криму станом на 18 червня кількість відпочиваючих зросла на 14,5% - до 901,6 тис. осіб

В АРК за даними на 18 червня кількість відпочиваючих розрахована за методикою Національної академії природоохоронного і курортного будівництва, склала 901,6 тис. осіб, що на 14,5% більше рівня минулого року (у 2009 р. - 787,7 тис. осіб). Про це на прес-конференції в Сімферополі повідомив заступник міністра курортів і туризму автономії Олександр Чертов, передає кореспондент РБК-Україна.

За інформацією О.Чертова, організовано в санаторно-курортних установах і туристських підприємствах автономії відпочили 210,8 тис. осіб, що на 1,5% нижче, ніж за аналогічний період минулого року (у 2009 р. - 213,9 тис. осіб).

Число працюючих санаторно-курортних установ і туристських підприємств на 18 червня склало 446 (у 2009 р. - 445), коефіцієнт заповнення працюючих здравниць - 60,8% (у 2009 р. - 61,7%).

Він зазначив, збільшення кількості туристів у 2010 р., а це, в основному, відпочиваючі з Росії, пов'язане з поліпшенням відносин між Україною і Росією. В той же час, за словами заступника міністра, до Криму туристи їдуть ще і з іншої причини: «Сьогодні здравниці Краснодарського краю надають у середньому такий же відпочинок, але за ціною на 20-25% вище, ніж у нас».

Також О.Чертов звернув увагу на те, що Рада міністрів Криму проводить серйозну роботу із забезпечення доступності пляжів для відпочиваючих і в нинішньому році кількість таких пляжів значно збільшилася. «Уряду вдалося переламати ситуацію і у нас з'являється хороша тенденція, що у нас пляжі будуть загальнодоступні. На сьогодні практично не залишилося одного регіону, де б у нас не було безкоштовного пляжу», - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся