У Криму Міжгірське водосховище мають намір передати на баланс Держкомводогоспу України

Рада міністрів Автономної Республіки Криму (АРК) схвалила передачу Міжгірського водосховища на баланс Державного комітету України із водного господарства. Про це говориться в постанові, прийнятій на засіданні кримського уряду 14 грудня.
Як відзначив в ході засідання глава Республіканського комітету АРК із водогосподарського будівництва і зрошуваного землеробства Ігор Вайль, у даний час водосховище є майном АРК. Передача ж даного об'єкту на баланс Держкомітету України із водного господарства дозволить вирішити питання його фінансування.
"Ціна питання - приблизно 70-80 млн грн на рік", - проінформував голова Рескомводгоспу.
За даними першого заступника голови Ради міністрів Криму Павла Бурлакова, існує домовленість, яка, згідно із дорученням Президента України Віктора Януковича, була досягнута між Держкомітетом України і Радою міністрів АРК.
"Проведено роботу, і передаватимемо це водосховище на баланс водгоспу України", - відзначив кримський перший віце-прем'єр.
Нагадаємо, у Міжгірського водосховища велика заборгованість із закачування води із Північно-кримського каналу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся