У Китаї за розповсюдження інформації про державний переворот в КНР затримано 6 осіб, 16 сайтів закриті

НовиниНадзвичайні події    31.03.2012 - 13:46

Влада Китаю затримала 6 осіб і закрили 16 сайтів за поширення недостовірної інформації. Сайти були закриті за повідомлення про введення в Пекін військової техніки та передбачуваний державний переворот у столиці країни, повідомляє "Сіньхуа". Представник Державного бюро з контролю за інформацією в інтернеті зазначив, що поширена інформація "здійснила поганий вплив на громадськість", а сайти були закриті на підставі законів, що забороняють поширення чуток. Чиновник заявив, що його відомством було затримано 6 осіб.

Разом з тим загальна кількість затриманих невідомо, також неясно, яке покарання вони понесуть.

Поліцейське управління Пекіна закликало китайських інтеренет-користувачів дотримуватися законів користування мережею і не піддаватися на провокації.

За іншими даними заарештованих близько 20. За словами користувачів, які цитує ВВС, в місто увійшла важка військова техніка, а також підрозділи внутрішніх військ для запобігання можливих масових акцій протесту.

Інтернет-активісти обурені заходами уряду. Блогери закликають боротися з цензурою і виходити на міжнародні інтернет-портали, такі як google, facebook і twitter.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top