У Китаї виявлено велике родовище стронцію з запасами понад 20 млн тонн

На території міста центрального підпорядкування Чунцин (Південно-Західний Китай) днями було виявлено найбільше в Азії родовища стронцію, доведені запаси якого оцінюються в більш ніж 20 млн тонн. Про це повідомляє агентство "Сіньхуа".

Як повідомили в міському комітеті зовнішньої торгівлі та зовнішньоекономічного співробітництва, нове родовище стронцію розташоване в районі Дацзу міста Чунцин. Під час першого етапу розвідки були пробурені 19 свердловин, розвідані запаси ресурсів цього металу в обсязі близько 15 млн тонн. В даний час вже розпочався другий етап розвідки, в ході якого буде пробурено 15 свердловин. За попередніми підрахунками, розвідані запаси стронцію після всієї геологорозвідувальні роботи перевищать 20 млн тонн.

Як повідомляється, район Дацзу і повіт Тунлян, адміністративно підпорядковані місту Чунцин, багаті стронцієм. На їх території ведуться розвідувальні роботи з пошуку нових родовищ стронцію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся