У Киргизії вважають, що до безладів в країні причетні спеціально підготовлені групи громадян Таджикистану

До безладів в Киргизії причетні спеціально підготовлені групи громадян Таджикистану, заявив комендант Джалал-Абадської області і перший заступник глави Державної служби національній безпеки Киргизії Кубат Байболов. "Я з усією відповідальністю заявляю, що це ідеологічна диверсія і провокації", - сказав К.Байболов, передає РБК з посиланням на агентство "Кабар".

За словами К.Байболова, "в різних місцях з'являються затемнені машини і однаково розстрілюють представників обох етносів". "Це спеціально підготовлені групи з громадян Таджикистану, що опинилися без коштів для існування. Їх наймачами є наближені сім'ї Бакієвих, усунуті від влади. У нас є неспростовні докази і визнання затриманих. Вони затримані, на них заведені кримінальні справи, всі зізнання ведуться в рамках процесуальних норм. Всі свідчення купіруються і всі докази будуть представлені суспільству буквально днями", - заявив він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся