У Києві за 8 міс. 2014 р. прийнято в експлуатацію більше тисячі об'єктів будівництва

У Києві за 8 місяців 2014 р. прийнято в експлуатацію більше тисячі об'єктів будівництва.

У Києві за 8 місяців 2014 р. прийнято в експлуатацію більше тисячі об'єктів будівництва. Про це повідомляє прес-служба Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Києві.

"Протягом січня-серпня 2014 р. в столичну Інспекції надійшло 215 повідомлень і 988 декларацій про початок виконання будівельних робіт. За 8 місяців в експлуатацію прийнято 1053 об'єкта будівництва", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у січні-серпні інспекція здійснила 1 тис. 492 перевірки об'єктів будівництва, виявила 266 порушень містобудівного законодавства та оштрафувала порушників на 38,4 млн грн.

Як зазначили у відомстві, найбільше порушень пов'язано з недотриманням забудовником державних будівельних норм, невиконанням вимог приписів, проведенням підготовчих і будівельних робіт без відповідного дозвільного документа, експлуатацією об'єктів, не прийнятих в експлуатацію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся