У Києві в 2012 р. виплачено майже 112 млн грн заборгованості з зарплати, - прокуратура

НовиниЕкономіка    30.12.2012 - 18:26

У Києві в 2012 р. виплачено майже 112 млн грн заборгованості з заробітної плати. Про це повідомив прокурор Києва Микола Бескишкий, передає прес-служба прокуратури міста Києва.

"Завдяки підвищенню ефективності реагування кримінально-правовими заходами втричі зменшено заборгованість з виплати заробітної плати у Києві. А це майже 112 млн грн, виплачених людям", - сказав прокурор.

Бескишкий зазначив, що у поточному році органами прокуратури Києва порушено 50 кримінальних справ за невиплату заробітної плат, з яких 45 вже скеровано до суду. За порушення конституційних прав громадян на оплату праці за документами прокурорського реагування до адміністративної та дисциплінарної відповідальності притягнуто 130 посадовців органів влади та контролю, керівників підприємств-боржників.

"На вимогу прокуратури Києва до відповідальності притягнуто 130 посадовців, з яких 7 - це працівники територіальної державної інспекції праці. І наше головне завдання в умовах нового законодавства - змусити працювати саме контролюючі органи, а не працювати за них", - наголосив прокурор Києва.

Нагадаємо, заборгованість з виплати заробітної плати в Україні на 1 грудня 2012 р. склала 950 млн 524 тис. грн.

Читайте також: В Україні заборгованість з виплати зарплати в листопаді зросла на 5,9% - до 950,5 млн грн

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Київ
On Top