У Києві стартує міжнародний фестиваль "ГогольFest-2013"

У Києві відкривається Міжнародний фестиваль "ГогольFest-2013". Шостий фестиваль сучасного мистецтва відкривається театральним і музичним перформансами на території колишнього експериментально-механічного заводу.

У Києві відкривається Міжнародний фестиваль "ГогольFest-2013".

Шостий фестиваль сучасного мистецтва відкривається театральним і музичним перформансами на території колишнього експериментально-механічного заводу.

У театральній виставі глядач побачать постановку Влада Троїцького (на фото) за участю колективів "Даха Браха", Port Mone, DakhDaughters. У цій виставі об'єднані театр, музика, цирк і елементи виступів відомого французького повітряного гімнаста Стефано Рікадела.

Другою частиною відкриття фестивалю стане музичний кіноперфоманс "Кола. Вовчки. Хліб". Так центр Довженка представить відреставровану стрічку "Хліб" Миколи Шпиківського, 1929 р. Музичний супровід забезпечить білоруська група Port Mone.

Шостий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "ГогольFest-2013" триватиме у Києві до 22 вересня. За десять днів достоятися виступи сучасних театрів, музичних колективів, експозиції аудіо-та візуальних проектів, арт-виставки та різні майстер-класи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся