ru ua

В Києві відбудеться XI Міжнародний фестиваль православного кіно "Покров"

З 11 по 14 жовтня 2013 року з в Києві відбудеться XI Міжнародний фестиваль православного кіно "Покров", присвячений святкуванню 1025-річчя Хрещення Русі. Урочисте відкриття пройде 11 жовтня у Національній опері України о 18.00.
Особливістю цьогорічного фестивалю стане те, що вперше за його історію буде організовано пряму онлайн-трансляцію показів кращих фільмів фестивалю. Це дозволить шанувальникам православного кіно (в тому числі — інвалідам) по всьому світу стати активними учасниками і глядачами фестивалю.
Конкурсна програма XI "Покрова" містить 59 стрічок християнського змісту в номінаціях ігрового, документального, короткометражного та анімаційного кіно, створених за останні два роки в різних країнах світу.
Урочисте закриття XI фестивалю православного кіно "Покров" відбудеться в день православного свята Покрова Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, в Будинку кіно (вул.Саксаганського, 6) о 18.00.

Міжнародний фестиваль православного кіно "Покров" є проектом Київського Троїцького Іонинського монастиря і проводиться щорічно з 2003 року з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира.
Метою кінофестивалю "Покров" є популяризація фільмів християнського змісту і відзначення кращих православних стрічок.
Керівник проекту — голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді єпископ Обухівський Іона. Президент МФПК "Покров" — народний депутат України Андрій Деркач. Директор фестивалю — заступник голови Синодального молодіжного відділу з питань культури і спорту протоієрей Олександр Акулов.
Детальніше читайте на сайті фестивалю: http://www.pokrovkino.com