ru ua

У Києві подовжені канікули для школярів до 4 квітня, - КМДА

У Києві подовжені весняні канікули для школярів на три дні - до 4 квітня 2013 р. з метою стабілізації епідемічної ситуації та запобігання зростанню рівня захворюваності на грип та ГРВІ. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я КМДА, з перших тижнів березня спостерігається підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Незважаючи на те, що показники захворюваності ще не перевищили епідемічний поріг, захворюваність серед киян, а особливо серед дітей, зросла.

Так, за словами директора Департаменту охорони здоров'я Віталія Мохорєва, призупинення занять у школах в епідемічно-небезпечний період дозволить знизити рівень захворюваності на грип та ГРВІ у 2-2,5 рази.

Водночас у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту повідомили, що таке короткотривале призупинення занять не вплине на навчально-виховний процес.

Читайте також: В Україні рівень захворюваності на грип та ГРВІ після стихійного снігопаду не перевищує епідемічний поріг