В Києві відреставрують Будинок вчителя

В Києві буде здійснено проектування та реставрація Київського міського будинку вчителя на вул. Володимирській, 57 в Шевченківському районі столиці. Відповідне розпоряждення №583 від 10 квітня прийняла Київська міська державна адміністрація (КМДА).

Замовником робіт визначене КП "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" КМДА. Згідно з розпорядженням, комунальному комплексному позашкільному навчальному закладу "Київський міський будинок учителя" буде оформлено право користування земельною ділянкою.

Фінансування в 2012 р. робіт буде здійснюватися відповідно до програми соціально-економічного розвитку Києва на 2012 р. Також передбачається внесення інвестиційних пропозицій щодо реконструкції будинку до проектів програм соціально-економічного розвитку Києва на 2013 р. та наступні роки.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови КМДА Михайла Кучука.

Нагадаємо, в лютому Київрада прийняла рішення про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Києва на 2012 рік, за яким відбувається розподіл по галузях виділених 1 млрд грн на функції столиці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся