ru ua

У Києві 8 серпня відкриють рух в першому тунелі під Поштовою площею

Рух транспорту в тунелі під Поштовою площею буде відкрито 8 серпня 2013 р. Про це на брифінгу заявив віце-прем'єр Олександр Вілкул, передає кореспондент РБК-Україна.

Рух транспорту в тунелі під Поштовою площею буде відкрито 8 серпня 2013 р. Про це на брифінгу заявив віце-прем'єр Олександр Вілкул, передає кореспондент РБК-Україна.

"8 серпня буде відкрито безперервний рух в тунелі під поштовою площею. Це дозволить значно збільшити пропускну спроможність транспорту. Сьогодні пропускна здатність - приблизно 75 тис. автомобілів, а буде більше 110 тис. автомобілів", - сказав Вілкул.

Він зазначив, що всі роботи з будівництва Поштової площі (ще один тунель) будуть завершені до кінця року.
За словами Вілкула, завершення цих робіт передбачає реконструкцію та благоустрій Поштовій площі в історичному вигляді.

Читайте також: У Києві до жовтня 2014 р. буде частково перекрито рух на вул. Костянтинівській, Межигірській та Турівській

Нагадаємо, 25 травня відбулося урочисте відкриття автомобільного руху по естакаді на Поштовій площі. Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко заявив тоді, що вартість проекту будівництва автомобільної естакади на Поштовій площі становить 120 млн грн.

Остаточно реконструкція Поштової площі повинна завершитися до кінця року. Про це заявляв раніше генеральний директор комунальної корпорації "Київавтодор" Петро Береговий.

Читайте також: У Києві відкрито рух по естакаді на Поштовій площі (фото, відео)

Планується, що оновлена ​​площа буде пішохідною, з прямим виходом на набережну Дніпра. Набережне шосе і вулиця Набережно-Хрещатицька будуть з'єднуватися транспортним тунелем. Збережеться рух по вулиці Боричів узвіз. Згідно з проектом, по тунелю буде організовано безперервне прямий рух.