В Києві будуть реалізовані інвестпроекти на суму понад 30 млрд грн

НовиниЕкономіка    29.03.2012 - 12:16

Під час першого Київського інвестиційного форуму голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов підписав шість меморандумів про співпрацю та наміри реалізувати інвестиційні проекти в українській столиці на загальну суму понад 30 млрд грн. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Так, під час форуму був підписаний меморандум з компанією Ukrainian Development Partners про намір створити в Києві інноваційний парк Bionic Hill. Проект передбачає створення парку інформаційних та інших високих технологій у галузі енергоефективності та енергозбереження, біотехнологій та фармацевтики. Інноваційний парк Bionic Hill планують збудувати у Святошинському районі на ділянці, площею близько 147 га. Орієнтовна вартість проекту створення парку складає 8 млрд грн.

Чотири меморандуми про співпрацю та наміри реалізації інвестиційних проектів було підписано між київською владою і Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України.

Зокрема, підписано меморандуми про співпрацю та наміри реалізувати складову національного проекту "Місто майбутнього" міжнародний діловий район "Київ-Сіті"; про співпрацю та наміри реалізувати національний проект "Повітряний експрес" та інші інфраструктурні проекти Київського регіону в частині будівництва міської кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва від Столичного шосе до автомобільної дороги М-03 "Київ - Харків - Довжанський" на ділянці "Київ - Бориспіль", а також про співпрацю та наміри реалізувати національний проект "Чисте місто" в місті Києві на загальну суму 21 млрд грн.

Також Олександр Попов підписав меморандум про співпрацю з компанією "БЕГ Інженері Україна", яким передбачено реалізувати проект будівництва центру оптової торгівлі у Деснянському районі міста Києва, на території якого розміститься овочесховище, торгівельні павільйони, виставкові салони, офісні та побутові приміщення. Очікувана сума інвестицій складає 1 млн 440 тис. грн. Проектом заплановано, що будівництво першої черги завершиться у 2015 р., а на території центру буде створено 600 робочих місць.

Київський інвестиційний форум, організований Київською міською державною адміністрацією, фондом "Ефективне управління" та світовим виданням Financial Times, відбувся 29 березня 2012 р. Метою проведення форуму визначено презентацію інвестиційного потенціалу Києва та конкретних проектів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top