В Києві буде створено Службу містобудівного кадастру

В Києві буде створено Службу містобудівного кадастру. За таке рішення сьогодні проголосували 94 депутати Київради зі 111 зареєстрованих на сесії, передає кореспондент РБК-Україна.

Службу буде створена у складі ГУ містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (КМДА). Вона буде здійснювати моніторинг, збір та надання інформації про стан об'єктів у сфері містобудування, що дозволить вдосконалити управління і планування розвитку міста і його окремих районів.

Депутати Київради доручили КМДА забезпечити Службу містобудівного кадастру приміщеннями, необхідною технікою та засобами, а також протягом двох місяців розробити Програму зі створення містобудівного кадастру.

За інформацією доповідача - заступника начальника ГУ містобудування та архітектури Андрія Вавриша, на поточний рік для створення і початку роботи служби необхідно близько 5 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся