У Києві без опалення та гарячої води залишилися 34 житлових будинків

Внаслідок пошкоджень на теплових мережах станом на 6:00 16 січня 2014 р. тимчасово без централізованого опалення  і гарячого водопостачання  залишається 34 споживача.

Внаслідок пошкоджень на теплових мережах, що перебувають на балансі "Київенерго", станом на 6:00 16 січня 2014 р. тимчасово без централізованого опалення (ЦО) і (або) гарячого водопостачання (ГВП) залишається 34 споживача. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

Серед них 30, які отримують ЦО і ГВП з тепломереж, які перебувають на балансі комунальних підприємств міста, а також 4 споживача в Дарницькому районі, які отримують опалення і гаряче водопостачання з тепломереж, які перебувають на балансі "Київенерго".

Зараз ліквідацією пошкоджень займаються аварійно-відновлювальні бригади "Київенерго". Компанія ліквідує пошкодження в опалювальний період на мережах опалення не більше ніж за добу, а на мережах гарячого водопостачання не більше трьох діб.
В період з 6:00 15 січня 2014 р. по 6:00 16 січня 2014 р. на тепломережах компанії в результаті усунення 33 ушкоджень підключені 125 споживачів.

Пошкодження теплової мережі (діаметр 300 мм) з витоком теплоносія на поверхню, яке відбулося 15 січня 2014 року на розі вулиць Червоноармійської та Ковпака, ліквідовано того ж дня. Зараз тривають роботи з благоустрою цієї території.

Нагадаємо, вчора, 15 січня, в результаті пошкодження теплової мережі було пошкоджено два автомобілі.
ПАТ "Київенерго" поставляє теплову енергію 75% споживачів Києва. Централізоване опалення споживачам міста також забезпечують відомчі та приватні котельні.

ПАТ "Київенерго" генерує і постачає теплову та електричну енергію в Києві, входить до складу ДТЕК.

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ). Підприємства ДТЕК працюють в сегментах видобутку і збагачення вугілля, генерації, розподілу і продажу електроенергії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся