У Києві 28 квітня – 2 травня буде обмежено рух автотранспорту на проспекті Бажана

Четвер 26 квітня 2012 13:58

У зв'язку з проведенням робіт з укладання верхніх шарів асфальтобетону на проспекті Бажана, передбачено зміни в організації руху автотранспорту. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

28 квітня з 8:00 до 22:00 буде повністю обмежено рух автотранспорту у напрямку Південного мостового переходу на ділянці від Харківської площі до проспекту Григоренка.

З 29 до 30 квітня з 8:00 до 22:00 повністю обмежується рух автотранспорту у напрямку Південного мостового переходу на ділянці від вул. Ревуцького до проспекту Григоренка.

1 травня з 8:00 до 22:00 планується повне обмеження руху автотранспорту у напрямку Південного мостового переходу на ділянці від проспекту Григоренка до Дніпровської набережної.

2 травня з 8:00 до 22:00 буде частково обмежено рух автотранспорту у напрямку Південного мостового переходу на ділянці від проспекту Григоренка до Дніпровської набережної: у напрямку Південного мосту буде виділено дві зустрічні смуги для проїзду.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся