ua en ru

У Керчі з 1 липня до кінця серпня припинять курсування порома до Грузії

У Керчі з 1 липня до кінця серпня припинять курсування порома до Грузії. Тимчасова зупинка переправи пов'язана з плановим ремонтом порома "Герої Плевни". Про це повідомляє прес-служба судноплавної компанії "Укрферрі", передає кореспондент РБК-Україна.

Прийом вантажів і виконання рейсів поромів на лінії Керч - Поті будуть зупинені з 1 липня. Переправа знову почне працювати після виходу порома з ремонту. Ремонтувати пором планують до кінця серпня. На час зупинки переправи рейси поромів з України до Грузії проходитимуть по лінії Іллічівськ - Батумі.

Зазначимо, "Герої Плевни" - автомобільно-залізничний пором. Він був побудований у Хорватії в 1979 році для перевезення автомобілів і залізничних вагонів. Також на поромі є і пасажирські каюти. З 1990-х, будучи власністю судноплавної компанії "Укрферрі", виконує рейси з портів України до Болгарії, Туреччини і Грузії.