В Іспанії розпочався 24-годинний загальний страйк
В Іспанії сьогодні почався загальний 24-годинний страйк, який призвів до серйозних обмежень в роботі транспорту.
За даними профспілок, на лінії вийшла лише п'ята частина потягів мадридського метрополітену. Скасовано більше половини авіарейсів, передає радіо "Свобода".
Не працюють також багато підприємств промисловості і сфери послуг. Повідомляється про низку зіткнень між демонстрантами та поліцією в різних містах країни, постраждали близько 20 осіб.
Профспілки протестують проти планів уряду підвищити пенсійний вік, скоротити розміри пенсій та вихідної допомоги - з метою зупинити зростання дефіциту державного бюджету.
Акції протесту проти державних заходів жорсткої економії проходять також в інших країнах Євросоюзу.
Нагадаємо, уряди багатьох країн Євросоюзу змушені були піти на значні скорочення зарплат, пенсій, а також робочих місць у державному секторі для того, щоб зменшити зростаючі дефіцит бюджету і зростаючі борги держав.