В Іраку в сутичках демонстрантів з силами безпеки загинули три людини

Четвер 17 лютого 2011 02:55

Соціальні протести, які почалися в Іраку два тижні тому, стають все більш гострими. У середу в зіткненнях демонстрантів з силами безпеки загинули три людини. Це сталося в місті Ель-Куті, де на акцію протесту проти важкого економічного становища зібралися близько 2 тис. чоловік. Маніфестанти закидали камінням будівлю провінційної ради і увірвалися на територію резиденції губернатора, передає телеканал euronews.
Южноіракская провінція Васіт, яка розташована на кордоні з Іраном, вважається однією з найбідніших в країні.
Протестуючі не висували будь-яких політичних вимог, а домагалися лише надання елементарних комунальних послуг, зокрема, забезпечення водою та електрикою.
Щоб утихомирити натовп, охорона відкрила попереджувальний вогонь, але, як випливає з заяви представників місцевої лікарні, це був вогонь на ураження. Одна людина померла в клініці від кульового поранення в серце, з кульовими пораненнями в лікарню доставлені ще десятки маніфестантів.
Подібна акція протесту проти корупції і бездіяльності влади пройшла напередодні в Ель-Фаллуджі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся