В Індонезії футболісти забивали в свої ворота, щоб не зустрітися з мафією
10:16 29.10.2014 Ср
1 мин
У Кубку Індонезії з футболу в одному з матчів було забито 5 автоголів, щоб уникнути проходу в наступний етап турніру. Про це повідомляє Eurosport.
У Кубку Індонезії з футболу в одному з матчів було забито 5 автоголів, щоб уникнути проходу в наступний етап турніру. Про це повідомляє Eurosport.
Футболісти клубів "Слеман" і "Семаранг" грали в "піддавки", розуміючи, що переможець пари зустрінеться з клубом "Барнео". Цю команду тісно пов'язують з місцевою бандитським угрупуванням.