ua en ru

В Індійському океані перекинулося судно, на борту якого було 200 осіб

18:28 21.06.2012 Чт
1 мин

В Індійському океані неподалік від узбережжя Індонезії перекинулося судно, на борту якого перебувало до 200 осіб. Індонезійські і австралійські рятувальники побоюються, що більшість людей загинуло, передає "Росія-24".

Як повідомив представник індонезійських рятувальних служб, в район лиха відправлено два кораблі ВМС країни.

У свою чергу, Австралія запросила у влади Індонезії дозвіл для польотів в її повітряному просторі для своїх літаків, які повинні допомогти в пошуках людей. За даними австралійців, на борту знаходилися громадяни Шрі-Ланки, які прагнули дістатися до Острова Різдва і спробувати отримати таким чином притулок в Австралії.

Нагадаємо, 17 червня біля східного узбережжя Індонезії затонуло вантажне судно, на борту якого було 27 осіб. З них 13 осіб врятувалися, а 14, включаючи капітана, пропали без вісті.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: