В Хмельницькій обл. суд повернув державі землі військового радгоспу площею 791,5 га

Господарський суд Хмельницької обл. задовольнив позов Хмельницького спеціалізованого прокурора про визнання недійсним рішення Красилівської районної державної адміністрації щодо вибуття зі складу земель оборони двох земельних ділянок, розташованих в межах територій Кузьминської та Яворовецької сільських рад Красилівського району загальною площею в 791,5 га. Про це повідомила прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Колишні землі військового радгоспу "Хмельницький", загальною площею в 791,5 га, на даний час використовуються державним підприємством "Хмельницьке".

Як повідомив начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Василь Майорчак, спірна земельна ділянка вибула з власності держави без рішення Кабінету міністрів України та відповідного погодження Міністерства оборони України.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся