ua en ru

У Харкові затверджено програму молодіжного житлового кредитування на 2011-2012 роки

04:10 28.10.2010 Чт
1 мин

На сесії Харківської міської ради затверджено міську програму молодіжного житлового кредитування на 2011-2012 роки. На її фінансування в міському бюджеті планують передбачити 10 млн грн. - по 5 млн грн. протягом 2011 та 2012 років, повідомляє кореспондент РБК-Украина.

Крім того, депутатами ухвалено рішення спрямувати на розробку проектної документації програми 1 млн грн.

Кредити за ставкою не більше 5% надаватимуть молодим родинам і молодим людям віком до 35 років. Для виконання програми харківська влада має намір залучити гроші як місцевого бюджету, так і державного, а також банківські кредити, кошти самих харків'ян і гроші з інших джерел.

На кінець вересня до єдиної системи обліку в Харкові внесено 370 анкет кандидатів, що відповідають вимогам «Положення про порядок надання пільгових кредитів молодим сім'ям або молодим людям на будівництво або придбання житла». Щоб забезпечити житлом ці сім'ї, необхідно понад 140 млн грн. кредитних засобів, за умови що кандидати сплачують не менше 6% вартості житла.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: