У Грузії пропонують заборонити прапор Росії

У Грузії пропонують заборонити прапор Росії
Джерело фото:fontanka.ru
В Грузії "Клуб реформаторів", очолюваний колишнім міністром оборони Дмитром Шашкиним, пропонує ввести заборону на використання російського прапора.

В Грузії "Клуб реформаторів", очолюваний колишнім міністром оборони Дмитром Шашкиним, пропонує ввести заборону на використання російського прапора. Про це повідомляє Грузія-online з посиланням на заяву "Клубу реформаторів".

У заяві відзначається, що у результаті політичних подій в Грузії певні групи суспільства все більше намагаються пробудити до Російської Федерації лояльне ставлення, як до "дружньої" країні. При цьому в "Клубі реформаторів" відзначають, що Росія не є братською країною, оскільки вона окупувала 20% території Грузії, і у відносинах з Грузією міжнародне співтовариство офіційно називає її окупантом.

Таким чином, "Клуб реформаторів" звертається до парламенту Грузії, в порядку законодавчої ініціативи розглянути питання оголошення злочином використання державного прапора Російської Федерації.

Нагадаємо, Президент Росії Володимир Путін підписав закон про заборону "бандерівської" символіки в РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся