У Греції транспортний страйк паралізував Афіни

Транспортний страйк паралізував столицю Греції Афіни. Незадоволені реформами жителі грецької столиці вийшли на вулиці міста, щоб сказати своє "ні" програмі уряду щодо скорочення держвитрат, яка лягла тяжким тягарем на плечі пересічних громадян. Працівники муніципальних установ підтримали акцію протесту, не виконавши зобов'язання з вивезення сміття, яким тепер буквально завалені провулки Афін, передає Associated Press.
Відзначимо, що зараз в Афінах знаходяться представники трійки міжнародних кредиторів (Євросоюз, Міжнародний валютний фонд і Європейський центральний банк), які за підсумками інспекції повинні винести рішення з питання виділення Греції чергового траншу кредиту (останнього в рамках першого екстреного пакета допомоги в 110 млрд євро) в розмірі 8 млрд євро.
Нагадаємо, 3 жовтня 2011 р. міністри фінансів зони євро перенесли рішення про виділення Афінами чергового траншу фінансової допомоги на середину листопада ц.р., щоб закінчити перевірку виконання країною своїх зобов'язань, узятих в обмін на отримання рятівних кредитів.
При цьому самі греки, незважаючи на всі заяви влади, зовсім не жадають отримати черговий транш кредиту в рамках допомоги Євросоюзу (ЄС). Програма жорсткої економії, на яку змушений йти уряд Греції заради грошей ЄС, викликає протести населення. Неодноразово противники заходів економії перекривали доступ до будівлі Міністерства фінансів країни, де повинні були проходити консультації трійки кредиторів і грецької влади.
Черговий загальнонаціональний страйк має пройти в Афінах 19 жовтня 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся