У Греції поліція взяла штурмом афінський Акрополь

Загони правоохоронних органів Греції взяли штурмом афінський Акрополь, де співробітники Міністерства культури і туризму країни влаштували страйк, вимагаючи замінити їх тимчасові робочі контракти постійними, передає ВВС.

Демонстранти зайняли одну з найзначніших визначних пам'яток Греції напередодні вранці і заблокували Акрополь для огляду туристами. Для того, щоб зняти блокаду пам'ятника історії та архітектури, грецькій поліції довелося застосувати сльозогінний газ.
Через акції протесту співробітників Міністерства культури Греції сотні туристів не змогли відвідати Акрополь. Представники страйкуючих заявили, що пам'ятка стане доступна для огляду 15 жовтня, передає РБК.

Шляхом страйків працівники держсектора висловлюють свій протест проти запланованих урядом реформ. Грецькі профспілки особливо незадоволені законопроектами, що передбачають збільшення пенсійного віку та скорочення виплат для звільнених співробітників.

У рамках жорстких заходів щодо скорочення дефіциту державного бюджету в Греції передбачається скорочення держвитрат, заморожування окладів держслужбовцям, урізання "тринадцятих зарплат", підвищення податків і акцизів.
За даними Статистичного бюро Греції, дефіцит бюджету країни в 2009 р. склав 12,7% ВВП, однак цей показник був переглянутий європейським статистичним агентством Eurostat у бік підвищення - до 13,6% ВВП.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся