У Держдумі РФ провели закриту нараду про "добровольців" на Донбасі, - ЗМІ

У Держдумі РФ провели закриту нараду про "добровольців" на Донбасі, - ЗМІ
Держдумі Російської Федерації відбулася закрита нарада комітету з оборони, на якій обговорювався статус "добровольців" на Донбасі і можливість компенсацій їх сім'ям.

Держдумі Російської Федерації відбулася закрита нарада комітету з оборони, на якій обговорювався статус "добровольців" на Донбасі і можливість компенсацій їх сім'ям. Про це пишуть "Ведомости" з посиланням на заступника голови фракції "Єдина Росія" і члена комітету Франца Клинцевича.

У нараді взяли участь начальник Генштабу Збройних сил Росії Валерій Герасимов і головний військовий прокурор Сергій Фридинський. Члени комітету перед нарадою не знали про те, що буде обговорюватися тема добровольців, і після засідання продовжували заперечувати її обговорення.

"Засідання пройшло в закритому форматі, і офіційно було присвячено законодавчого забезпечення діяльності Збройних сил Росії", - розповів член комітету Ігор Зотов. Про те, що засідання було присвячене виключно цій темі, говорить і член комітету від КПРФ Володимир Безсонов. "Обговорювалася здатність вирішення питань, пов'язаних з відповіддю на агресію, несподіваним для супротивника", - сказав депутат. "Ніхто ж не знає, як їх називати і що з ними робити, цю тему треба було підняти", - говорить джерело в апараті Держдуми.

У серпні члени Ради з прав людини при президентові Росії (РПЛ) звернулися в Слідчий комітет Росії (СКР) з проханням перевірити дані про загибель дев'яти російських військовослужбовців на полігоні під Ростовом. Відзначимо, що російська влада заперечує участь підрозділ російських збройних сил у бойових діях в Україні. При цьому, за даними правозахисників, за час АТО на Донбасі загинуло більше 5 тис. російських військових.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся