В міськрайорганах міліції у 2011 р. померло 13 осіб, – А.Могильов

В міськрайорганах міліції в поточному році зафіксовано 13 смертей. Про це в інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр" заявив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов. Він уточнив, що з цих смертей чотири є випадками самогубства, шість - наслідком проблем із серцем, одна - наслідком захворювання на епілепсію, одна - наслідком туберкульозу, а ще одна смерть настала внаслідок отриманих до затримання міліцією тілесних ушкоджень.

А.Могильов зауважив, що існують перебільшені дані щодо цих показників, котрі не мають під собою підстав. "Як свідчить практика, з кожної сотні заяв про неправомірні дії міліції приблизно в 15-ти йдеться про справді серйозні порушення, що тягнуть на кримінальну відповідальність. Розгляд ще 35 заяв завершується стягненнями дисциплінарного порядку, а от решта 50 мають відверто наклепницький характер, коли правопорушники прагнуть уникнути відповідальності", - додав міністр.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся