ru ua

У Німеччині колишні співробітники розвідслужби, що шукають нову роботу, можуть бути покарані за розголошення факту роботи в BND

Уряд Німеччини розпорядився провести розслідування відносно кількох колишніх співробітників Федеральної розвідувальної служби (BND), які підозрюються в публікації своїх резюме на спеціальному сайті для пошуку роботи. У своїх анкетах вони характеризували себе як "професійні розвідники", передає РБК з посиланням на Associated Press.
За наявними даними, принаймні 12 колишніх співробітників відомства, що підшукують нове місце працевлаштування, розмістили свої резюме в німецькій ділової соціальної мережі Xing. Вони намагалися довести свою професійну придатність, вказавши на колишній досвід роботи. Разом з тим представник німецького уряду заявив, що діючі та колишні співробітники BND зобов'язані дотримуватися таємність і не мають права розголошувати інформацію про їх роботодавця. З цієї причини, як повідомив чиновник, відомство федерального канцлера Німеччини звернулося до BND з проханням розглянути можливість дисциплінарного стягнення або початку судового процесу проти підозрюваних.